Regionális és környezeti gazdaságtan mesterképzés a BME-n: levelező képzésen is elindítjuk!

Október 15-től indul a keresztféléves felvételi eljárás! A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Környezetgazdaságtan Tanszéke megújította a Regionális és környezeti gazdaságtan MA képzését, ennek keretében a levelező mesterszakunkra is szeretettel várjuk a jelentkezőket. A 2019. februári félévben kezdő évfolyamok idén újra választhatják a mesterképzés levelező munkarendjét a hagyományos nappali képzés mellett. A levelező képzésre a hallgatói visszajelzések alapján állami finanszírozású formában is lehet jelentkezni, ezzel is megkönnyítve a munka mellett tanulni vágyók helyzetét. MNB Kiválósági Ösztöndíj, Új Nemzeti Kiválóság Program hallgatói kiválósági ösztöndíj ( a Regionális és környezeti gazdaságtan mesterszakos hallgatóink számára is elérhetők!

A mesterszakról bővebb tájékoztatót az rkg.bme.hu honlapon találnak, illetve email formában Dr. Buzási Attila (buzasi@eik.bme.hu), is készséggel válaszol a felmerült kérdésekre.