PhD hallgatónk átvette a Gábor Dénes Tudományos Diákköri ösztöndíjat

Múlt héten adták át a Gábor Dénes- díjakat rendhagyóan a Magyar Tudományos Akadémia dísztermében, ahol tanszékünk is érintett volt: Bozsoki Fruzsina 2020-ban TDK dolgozatával (Barnamezős területek Budapesten – Közvágóhíd és környékének fejlesztési koncepciója) nyerte el a Gábor Dénes Tudományos Diákköri Ösztöndíjat.

A különdíj olyan elismerés, amit az adott évben kari szinten is kiemelkedő tudományos teljesítményt mutató, innovatív témában megírt első helyezett dolgozat szerzőjének ítélhetik oda a Tudományos Diákköri Tanács javaslatára. Az elismerés sajátossága, hogy minden évben más Kar hallgatói között osztható ki, így legközelebb 8 év múlva nyerheti majd el GTK-s hallgató.

Gratulálunk a díjazottnak és köszönjük a témavezetői munkát Dr. Szabó Mariann kollégánknak is!