A Magyar Regionális Tudományi Társaság XXI. vándorgyűlésén adnak elő kollégáink

A Magyar Regionális Tudományi Társaság XXI. vándorgyűlése 2023. november 2–3. között, Pécsen kerül megrendezésre, amelyen két előadás is elhangzik a „A fenntarthatóság gazdasági és társadalmi vonatkozásai kutatócsoportja” részéről is. Dr. Buzási Attila tanszékvezető egyetemi docens, BME Környezetgazdaságtan és Fenntartható Fejlődés Tanszék, Budapest hőhullámokkal szembeni sérülékenységéről ad elő a 18. szekcióban (150 év: Budapest metropolisz térség – egy közép-európai nagyvárosi tér, nov. 3. péntek, 15-18 óra). Dr. Szabó Mariann tanszéktanszékvezető-helyettes, egyetemi adjunktus, BME Környezetgazdaságtan és Fenntartható Fejlődés a „Városi barnamezős területek megújítása Magyarországon, 2014-2020” című előadása a Magyar Közgazdasági Társaság és Magyar Urbanisztikai Társaság által szervezett 8. szekcióban (Magyarország 2004-2024; Fejlesztéspolitikai célok és kormányzás az elmúlt két évtizedben) lesz hallható. A szekcióülés élőben lesz követhető A Magyar Közgazdasági Társaság online csatornáján a következő linken, 2023. november 2. 13:30 és 16 óra között: https://youtube.com/live/DT7ne6BTOCU?feature=share.