HU   ·   EN

környezet-gazdaság-társadalom A BME Környezetgazdaságtan Tanszékének lapja

Kiemelt információk

Regionális és környezeti gazdaságtan MSc

 

Részletes tájékoztató

Kattintson a letöltéshez

Továbbtovább

Elérhetőségek

Titkárság:
BME Q épület, A szárny, A-232
telefon: +36-1 463 1941
telefax: +36-1 463 1149

 

Levélcím:
BME Környezetgazdaságtan Tanszék
Budapest
Magyar tudósok körútja 2
H-1117

 

e-mail: kornygzd@eik.bme.hu

Események

Munkatársak

bartus_sm

Bartus Gábor Dr.

PhD, egyetemi adjunktus +36 1 463 1987 | bartus@eik.bme.hu Továbbtovább

Buzási Attila

PhD hallgató +36 1 463 2018 | buzasi@eik.bme.hu Továbbtovább
csete-maria-sm

Csete Mária Dr.

tanszékvezető, egyetemi docens +36 1 463 1941 | csete@eik.bme.hu Továbbtovább

Csigéné Dr. Nagypál Noémi

PhD, Egyetemi adjunktus +36 1 463 4029 | Továbbtovább

Fűr Attila

MSc, tudományos munkatárs +36 1 463 1987 | Továbbtovább

Görög Georgina

PhD hallgató +36 1 463 2018 | gorogg@eik.bme.hu Továbbtovább
harazin_sm

Harazin Piroska

MSc, egyetemi tanársegéd +36 1 463 4030 | harazin@eik.bme.hu Továbbtovább

Horváth György Ádám

MSc, egyetemi tanársegéd +36 1 463 4030 | george@eik.bme.hu Továbbtovább

Ijjas Flóra

MSc, egyetemi tanársegéd +36 1 463 4030 | fijjas@gmail.com Továbbtovább
kosi_sm

Kósi Kálmán Dr.

CSc, c. egyetemi docens +36 1 463 3155 | kosik@eik.bme.hu Továbbtovább

Ladoneczki Gábor

MSc, PhD hallgató +36 1 463 2018 | l.gabor@eik.bme.hu Továbbtovább
palvolgyi_sm

Pálvölgyi Tamás Dr.

CSc, egyetemi docens +36 1 463 4029 | tpalvolgyi@mail.datanet.hu Továbbtovább

Péterné Dr. Baranyi Rita

PhD, egyetemi adjunktus +36 1 463 4030 | baranyi@eik.bme.hu Továbbtovább

Pomucz Anna Boglárka

MSc, PhD hallgató +36 1 463 2018 | pomucz@eik.bme.hu Továbbtovább
princz_sm

Princz-Jakovics Tibor Dr.

PhD, egyetemi adjunktus +36 1 463 1987 | tprincz@eik.bme.hu Továbbtovább

Szabó Mariann

PhD hallgató +36 1 463 2018 | szabo_m@eik.bme.hu Továbbtovább
szendro_sm

Szendrő Gábor

egyetemi tanársegéd +36 1 463 4030 | szendro@eik.bme.hu Továbbtovább

Szkordilisz Flóra

PhD hallgató +36 1 463 2018 | florarch@eik.bme.hu Továbbtovább
valko_sm

Valkó László Dr.

c. egyetemi tanár +36 1 463 1179 | valkol@eik.bme.hu Továbbtovább